Спідмінтон - легка в освоєнні гра
з ракеткою і воланом.

Грайте де завгодно і коли завгодно. Сітка більше не потрібна.

Топ продажів

Кілька слів про нас

speed-badminton.com.ua

Ми представляємо флагманський продукт, родом з Німеччини.

З інвентарем Speedminton®, ви можете грати в будь-який час, в будь-якому місці!

Все що потрібно – це дві ракетки, волан Speeder® і вперед!

Дизайн волана Speeder® і технологія його виготовлення спеціально розроблені для гри на свіжому повітрі, політ волана стійкий навіть при силі вітру до 4 м/с і має стабільну траєкторію польоту до 30 метрів. Немає ніяких обмежень для гри: грайте в парку, на вулиці або у дворі – задоволення гарантоване.

Speeder® є єдиними воланами для швидкісного бадмінтону, які не виробляються в Китаї, а на 100% виробляються в Саксонії (Німеччина) з використання тільки високоякісних матеріалів. Тільки волани Speeder® сертифіковані ICO і використовується на всіх змаганнях ICO по всьому світу.

Наші переваги

Оригінальна продукція
Ми остерігаємось підробок, тому кожен покупець може бути впевнений в тому, що набуває у нас тільки справжній товар.
Ексклюзивні знижки
Для оптових покупців (наприклад, для тренерів шкіл або секцій).
Швидке відправлення
Швидка і ефективна відправка. Ми здійснюємо відправку в день замовлення.

Вигідні пропозиції

Часті питання

Швидкісний бадмінтон (також відомий як кросмінтон, спідбадмінтон) – це ракеточний вид спорту, в якому поєднуються елементи різних видів спорту, таких як бадмінтон, сквош і теніс. У нього грають без сітки і спеціальної ігрової площадки, тому гру можна проводити на тенісних кортах, вулицях, пляжах, парках або в спортивних залах.

Історично склалося, що даний вид спорту асоціюється з брендом Speedminton®, завдяки тому, що компанія Speedminton® перебувала біля витоків утворення і становлення швидкісного бадмінтону як повноцінного виду спорту.

Сьогодні в кросмінтон грають по всьому світу – проводяться турніри, які збирають все більшу кількість спортсменів і клубів.

5 серпня 2011 року в Берліні було засновано Міжнародну організацію кросмінтона (ICO). Станом на 17.09.2018 в складі ICO налічується вже 28 національних федерацій з Європи, Америки, Азії та Африки.

Speedminton® є офіційним спонсором ICO з моменту заснування федерації. Компанія розвиває цей вид спорту і підтримує некомерційні організації по всьому світу.

Запатентований у всьому світі волан Speedminton® називається Speeder®.

Speeder® – це єдині в світі волани для кросмінтону/швидкісного бадмінтону, які не виробляються в Китаї, а на 100% виготовляються в Саксонії, Німеччина, з використанням тільки високоякісної швейцарської сировини та інших матеріалів, що підлягають вторинній переробці.

Speeder® є єдиним сертифікованим воланом ICO і використовується на всіх змаганнях під егідою ICO в усьому світі.

Дизайн волана Speeder® і технологія його виготовлення спеціально розроблені для гри на свіжому повітрі, політ волана стійкий навіть при силі вітру до 4 м/с і має стабільну траєкторію польоту до 30 метрів. Немає ніяких обмежень для гри: грайте в парку, на вулиці або у дворі – задоволення гарантоване.

Тільки Speedminton® Speeder® дозволяє грати в темряві! Використовуючи вставку для підсвічування Speedlight і волан NIGHT Speeder®, ви можете грати до 3 годин в темряві.

Завдяки постійному вдосконаленню, багаторічному досвіду, власним процесу контролю якості виробництва та використання затверджених якісних матеріалів, компанія Speedminton® гарантує, що пропонує тільки найкращі ракетки для цього швидкого і захоплюючого спорту! Для виробництва обладнання Speedminton® використовуються тільки сертифіковані в ЄС матеріали.

Власний процес контролю якості виробництва в Китаї забезпечує справедливі умови праці та екологічно чисте виробництво. Саме тому, більше 90% всіх професіоналів довіряють обладнанню Speedminton®.

В асортименті продукції Speedminton® ви можете знайти як повноцінні набори, так і професійні ракетки.

Знижки оптовим покупцям

1

Реєструйтеся на нашому сайті та заповніть всі потрібні поля,
вказавши основні дані про компанію.

2

З Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження інформації
і активації облікового запису.

3

Тепер Ви можете авторизуватися на сайті, використовуючи свій логін
і пароль, і бачити спеціальні ціни для всіх товарів.